<< Wróc do ofert pracy

Web developer

Opis stanowiska

Przyjmiemy do zespołu kogoś, kto zna się na programowaniu i WordPressie. Nieważne, kim jesteś – ważne, jaki/jaka jesteś i co potrafisz! Jeśli zechcesz zasilić nasz team, do Twoich obowiązków będzie należeć przede wszystkim wdrażanie projektów stron i sklepów internetowych tak, żeby stały i działały, jak pan Google przykazał.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Świetnej znajomości systemu WordPress.
  • Umiejętności tworzenia motywów i pluginów.
  • Fachowego doradztwa w zakresie doboru najlepszych rozwiązań dla danego projektu.
  • Znajomości HTML5, CSS3, PHP, JavaScript / jQuerry (mile widziana również znajomość ES6).
  • Zmysłu estetycznego.
  • Dobrej komunikatywności i poczucia humoru 🙂

Zaimponujesz nam, znając dodatkowo którąś z bibliotek: VueJS / ReactJS / AngularJS.

Co proponujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B.
  • Lokalizację w przestronnym biurze w ścisłym centrum Gliwic.
  • Rozwijającą pracę przy ciekawych projektach stron internetowych dla przeróżnych branż.
  • Doskonałą atmosferę w zespole złożonym z fajnych ludzi.
  • Parking w pobliżu biura.
  • Szkolenia uzupełniające.
  • Ubezpieczenie grupowe.
Marta Opara
Porozmawiajmy o potrzebach Twojej markiMarta Oparanew business manager

napisz_nam