kim_jesteśmy?

GRUPA TAKA to platforma ekspertów specjalizujących się w branży marketingowej.

W przeszłości każdy z nas zdobywał doświadczenia w różnych dziedzinach związanych z promocją, komunikacją oraz wizerunkiem, dlatego postanowiliśmy wspólnie stworzyć zespół potrafiący dostarczyć kompleksowych usług z zakresu reklamy i marketingu.

Historia naszej firmy:

 • 2010

  Powstanie Vision Design

  Agencja reklamowa powstała przy dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej

 • 2011

  Powstanie Taka 10

  Pierwsza działalność pod szyldem TAKA została uruchomiona w Gliwicach

 • 2013

  Powstanie GrupaTaka

  Realizacja różnego rodzaju zleceń stworzyła model stałej współpracy pomiędzy wykwalifikowanymi specjalistami. Atmosfera działań zainspirowała nas do utworzenia nowej działalności pod nazwą GRUPATAKA

 • 2015

  Doświadczenia

  Napędzaliśmy działania m. in. dla Hyperprice Polska, Karl Storz Endoskope, Gerlach, Instytutu Sportu, Renner Group i wielu innych

 • 2017

  Rozszerzanie działań

  Nowe zlecenia doprowadziły do rozbudowania naszych działów kreatywnych i realizacyjnych. W tym roku potroiliśmy ilość pracowników.

nasza_misja

Naszą misją jest odważne, pozytywne i kreatywne napędzanie zmian dla naszych Klientów

Działania dobieramy tak, aby uwypuklić ich mocne strony i przewagi nad konkurencją. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w pełnym zakresie działań marketingowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów chcących podkreślić swoją pozycję na rynku, jak i tych, którzy dopiero zaczynają działalność i szukają dróg rozwoju

Nasi klienci to zarówno tak znane marki jak Red Bull, Tauron, PKP Cargo, jak i lokalni przedsiębiorcy. Wspieramy w rozwoju inicjatywy z potencjałem, ponieważ we współpracy z takimi firmami upatrujemy również szansy na długotrwałe relacje.

nasz_zespół

Łukasz Szumański
General Manager
Pasjonat sportów zimowych, dla którego narty nie mają żadnych tajemnic. Specjalista SEO/SEM, z największą odpowiedzialnością koordynujący całokształt działań agencji.
Piotr Skorus
Art & Creative
Poszukiwacz dobrego smaku i aromatu wśród kaw i piw kraftowych. Pomysłodawca działań grupy podpisujący się pod większością projektów.
Grzegorz Kaim
New Business Manager
Kolekcjoner płyt CD i winyli, jak przystało na wielkiego fana hokeja, nosi brodę. Definiuje potrzeby i dobiera skuteczne rozwiązania dla naszych Klientów.
Lena Krótkiewicz
Key Account Manager
Ogarniacz chaosu i jego twórczyni. Kocha stare samochody i dźwięk silnika. Trzyma nasze wszystkie działy w ryzach, dbając o jak najlepszy wynik końcowy.
dr hab. Jolanta Staszewska
Strategy & Marketing
Posiada ponad 30 lat doświadczenia akademickiego i praktycznego w dziedzinie zarządzania, strategii marketingowych i analizy rynku.
Noemi Rozpara
Web Developer
Wielbicielka sauny i parzonej kawy, odstresowuje się w w rytmie latynoskiej zumby. Aspiruje do tytułu Cesarzowej Front-endu i UX.
Dominika Romańczuk
Social Media
Absolutny mól książkowy, często w formie kocykowej tortilli. Niczym ninja porusza się po niepewnym gruncie mediów społecznościowych.
Agata Kałuska
Graphic Designer
Kocha Grinch’a i swoje koty, jest w ciągłym ruchu. Dba o najdrobniejsze detale projektowania graficznego, a jej pozytywne podejście udziela się wszystkim wokół.
Marta Wyderka
Graphic Designer
Zadeklarowana melomanka, kocha wszystko co waniliowe. Nasza najmłodsza i ambitna adeptka projektowania graficznego.
Konrad Łyżwa
Web Developer
Programistyczny omnibus pełniący rolę naczelnego DJ w naszym biurze. Posiada tajemną wiedzę o programowaniu, której nie jeden szaman internetów mógłby pozazdrościć.

nasza_wizja

GrupaTaka będzie partnerem rozwoju i przeprowadzania zmian dla firm stawiających na wysoką jakość obsługi, skuteczne działania i długoterminowe relacje.

Rzeczywiste wymagania Klientów są najważniejsze – w odróżnieniu od innych agencji marketingowych GrupaTaka oferuje wyłącznie ściśle dobrane do potrzeb i problemów wizerunkowych działania wykonywane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki profesjonalnej analizie i rzetelnej ocenie aktualnej pozycji Klienta oraz jego marketingowych celów – redukcja kosztów i efektywny marketing internetowy jest w zasięgu ręki.

dzieje_się

znajdź_nasAdministratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest AGENCJA MARKETINGOWA GRUPATAKA Łukasz Szumański, Piotr Skorus, Piotr Gatys s.c. z siedzibą w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 14/63, 44-100 Gliwice NIP 631 26 45 721. Możesz skontaktować się z nami wysyłając wiadomość e-mail na następujący adres: biuro@grupataka.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu obsługi Twojego zapytania, a jeśli wyraziłeś na to zgodę to także w celu przekazania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych. Możemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom realizującym usługi w imieniu lub na naszą rzecz, tj. podmiotom realizującym na nasze zlecenie obsługę formularza kontaktowego. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie bądź też tak długo, jak będzie to konieczne do utrzymywania z Tobą kontaktu w związku z obsługą Twojego zapytania.

W każdej chwili możesz: żądać od nas dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania; wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych; otrzymać od nas Twoje dane osobowe w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego oraz przesłać te dane innemu administratorowi (prawo do przenoszenia danych); cofnąć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wysyłając wiadomość e-mail na następujący adres: biuro@grupataka.pl; wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego, jeżeli sądzisz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych narusza obowiązujące w tym zakresie przepisy. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania lub wysyłki informacji handlowych.